Контроль якості: (067) 513-14-36, (045 96) 45-488
Прийом замовлень:(044) 228-40-48, (044) 228-48-40

Наша команда професіоналів

Ми цінуємо кожного

Велика кількість працівників - велика відповідальність. До кожного процесу на заводі ми намагаємось підібрати спеціаліста, який як найкраще виконає свою роботу та завжди буде відкритий до вдосконалення. Ми намагаємось створити атмосферу в якій легко та приємно працювати кожному учаснику нашого великого колективу (> 700 чоловік).

Шлях Вашого хліба від борошна до печі

Прагнемо у всьому бути кращими

Ми завжди готові покращувати навики працівників і активно приймати участь у житті поза заводом.

  • Обмін досвідом

    Наші працівники мають змогу отримати досвід від спеціалістів інших країн, побувавши на підприємствах закордоном, з якими ми уклали угоду про обмін досвідом. Це завжди повчально і спонукає працівників на рішучі дії.

  • Семінари для співробитників

    На регулярній основі ми проводимо семінари для співробітників. Ми відкриті для нововведень в нашій ідустрії та хочемо задовольнити навіть самих вибагливих споживачів. Для цього нам потрібно всім колективом працювати в одному напрямку.

  • Спонсорство та допомога

    За власною ініціативою, розуміючи потреби лікарень, було прийнято рішення (на постійній основі) поставчати продукцію заводу до Вишгородської центральної районної лікарні на благодійній основі. Також ми часто виступаємо спонсором різноманітних спортивних змагань.