Контроль якості: (067) 513-14-36, (045 96) 45-488
Прийом замовлень:(044) 228-40-48, (044) 228-48-40

Що нового

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО НАШ ХЛІБОЗАВОД

25-та річниця Дня Незалежності

30 августа 2016

     З нагоди святкування 25-ї річниці Дня Незалежності України у місті Бровари ТОВ «Перший столичний хлібозавод» прийняв участь у заході «Слобода Київщини», який об’єднав у собі презентацію здобутків та досягнень усіх районів Київщини, ярмарок продовольчих та промислових товарів, виставку майстрів декоративно-прикладного мистецтва та навіть фестиваль коровайниць.

     Короваї – шедеври авторства майстрів нашого заводу прикрасили собою експозицію Вишгородського району та урочисту ходу представників влади і органів місцевого самоврядування з усієї Київщини. Також на найвищому рівні нам вдалося  презентувати  продукцію заводу, вміло поєднавши етно-стиль і сучасні технології виробництва.  Протягом усієї виставки у нашому павільйоні відбувалася дегустація найбільш незвичайних сортів хліба та випічки, які припали до смаку як жителям Броварів та району, так і відвідувачам виставки з інших міст та сіл нашої області.

     Якщо вважати, що цим останнім заходом літа, що минає, підприємства Київщини  звітували про свої здобутки і досягнення, то ми з упевненістю можемо заявити, що «Перший столичний хлібозавод» не втрачає своїх позицій лідера нашого регіону ні за злагодженістю роботи, ні за якістю продукції.

 

1 (5)

 

1 (8)

 

1 (3)

1 (4)