Контроль якості: (067) 513-14-36, (045 96) 45-488
Прийом замовлень:(044) 228-40-48, (044) 228-48-40

Що нового

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО НАШ ХЛІБОЗАВОД

КЕРІВНИК ОБЛАСТІ ЗДІЙСНИВ ВІЗИТ НА ХЛІБОЗАВОД…

17 февраля 2016

У рамках робочого візиту у Вишгородський район голова Київської облдержадміністрації Максим Мельничук відвідав підприємство «Перший столичний хлібний завод» у Нових Петрівцях і спортивний комплекс футбольного клубу «Діназ» у Лютежі. Керівник області оглянув виробничий процес та потужності на хлібному підприємстві, а також ознайомився з інфраструктурою та організацією футбольних занять аматорської команди на спортивній арені.

Щодо роботи «Першого столичного хлібного заводу», який є частиною  холдингу «Хлібні інвестиції», то на сьогодні його виробнича потужність становить 130 тонн продукції на добу. Підприємство працює фактично на межі своїх виробничих можливостей, утім попит на його продукцію тільки зростає. Тому нині на сусідній території розпочато будівництво ще одного заводу, зі стартом роботи якого увесь хлібний комплекс випускатиме на добу вже 230-250 тонн виробів. Нові виробничі лінії сприятимуть поступовому розширенню асортименту і географії постачання продукції. Наразі завод розвозить вироби по області та до столиці.

Максим Мельничук відзначив, що дане підприємство є одним із найбільших платників податків у Вишгородському районі. Його функціонування важливе і з точки зору забезпечення місцевого населення стабільними робочими місцями. За 3,5 роки існування до роботи на заводі було залучено 660 працівників, половина з яких є мешканцями села Нові Петрівці.

1

 

2 3 4 5 6 7 8

Уривок статті та фото з сайту

http://www.kyiv-obl.gov.ua/news/article/kerivnik_oblasti_zdijsniv_vizit_na_hlibozavod_i_sportkompleks_u_vishgorodskomu_rajoni