Контроль якості: (067) 513-14-36, (045 96) 45-488
Прийом замовлень:(044) 228-40-48, (044) 228-48-40

Що нового

ДІЗНАВАЙТЕСЬ ЦІКАВІ ФАКТИ ПРО НАШ ХЛІБОЗАВОД

Новинка в Україні Хліб «Ризький»

8 февраля 2017

Фахівці підприємства не зупиняються на досягнутому, знаходяться у постійному пошуку, експериментують та розробляють нові види виробів, враховуючи тенденції розвитку ринку та зміни споживацьких уподобань. Підприємство є новатором у поглядах  використання нових видів сировини, але в той же час залишаючись консерватором у поглядах на  застосування у виробництві консервантів та різноманітних поліпшувачів.

Розробка нового асортименту – цього вже замало. На підприємстві завжди тримають руку на пульсі часу, та навіть випереджають його. Тому було прийнято рішення створити подію, яка суттєво змінить поняття про смак житнього хліба. Впроваджено нову технологію ведення зброджування заквасок термофільними молочно-кислими бактеріями.  Закваска надає хлібу приємного кисло-солодкого смаку і вираженого аромату. Аналогів даній технології не має в Україні. Досвід було перейнято у білоруських колег.

Хліб Ризький не тільки смачний, але й дуже корисний для споживання. Житньо-пшеничні хліба, які представлені на ринку містять 50-60% житнього борошна. Хліб Ризький містить 90% житньої складової.  Вживання житніх хлібів – щоденна користь, насичення вітамінним та амінокислотним комплексом в поєднанні з приємними смаковими властивостями.

В чому вже і змогли переконатись наші покупці.

Тож раді презентувати абсолютну новинку Хліб «Ризький»

Uriivskiy_narezka_polovina 3D_V2

viber image 3

viber image                        viber image4